Transmisja Poetycka LP

Klaudia Bryła, Barbara Linsztet, Dorota Wojciechowska, Tomasz Cienkowski, Ewa Dryglas-Komorowska, Elżbieta Chrulska, Mateusz Łapiński, Mariusz Słonina

Album wraz z tomem "Transmisja Poetycka LP" można pobrać za darmo stąd, klikając "Buy now" oraz wpisując kwotę 0zł. Na podany adres e-mail zostanie wysłany link, za pomocą którego można ściągnąć album w formacie mp3 lub aac. Zachęcamy do finansowego wsparcia Transmisji Poetyckiej poprzez zakup albumu za min. 1 zł. Dziękujemy!

Transmisja Poetycka LongPlay to zapis trzydziestej odsłony jednego z najbardziej rozpoznawalnych wydarzeń poetyckiego Torunia. To niepowtarzalna kompozycja słowa, dźwięku i emocji. W kameralnej przestrzeni Klubu Niebo, pomiędzy wirtualnymi i niewirtualnymi światami, zarejestrowany został autorski, długogrający materiał Grupy Literackiej Piekary24 i zaprzyjaźnionych artystów. Jest to akustyczna podróż poprzez literackie spojrzenia, zakamarki wspomnień i przeżyć, nieprzewidzianych spotkań i doświadczeń, w subtelnym ubiorze nut i ciszy.

Klub Niebo, 16.04.2014

GLP24:
Dorota Wojciechowska (bas)
Tomasz Cienkowski (gitara klasyczna)

Klaudia Bryła
Elżbieta Chrulska
Ewa Dryglas-Komorowska
Barbara Linsztet
Mateusz Łapiński
Mariusz Słonina

Muzyka:
Dorota Wojciechowska, Tomasz Cienkowski, Ewa Dryglas-Komorowska (Łódź Fabryczna, 24x36), Mariusz Słonina (stąd)

Inżynieria dźwięku:
Mateusz Rutkowski

Patronaty / Wsparcie

Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalnych Tartak, fi-projekt
ISBN 978-83-928625-7-4
24/09/2014